Pobyt Extra

Pobyt Extra

Pobyt Extra
Liečebný pobyt

Pobyt Extra

Liečebný pobyt pre náročných klientov, ktorí chcú absolvovať čo najväčší počet procedúr, pobyt zahŕňa lekársku prehliadku, 4 procedúry/deň, denne vstup do Wellness Spa bazénov a sáun + ďalšie extra služby. Minimálne 6 nocí. VÝRAZNÉ ZĽAVY DO 28.2.2021!

Doplňujúce informácie

V prípade polpenzie sa z cien odpočítava - 5 EUR na osobu a noc. Deti do 3,99 roka so stravou a vstupom do Wellness SPA bez nároku na lôžko sú grátis. Detskú postieľku poskytneme na požiadanie zdarma. Deti od 4 – 14,99 roka zľava – 20% z uvedených cien.
 
V prípade plnej penzie sa pobyt začína obedom (check in od 12:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00). V prípade polpenzie sa pobyt začína večerou (check in od 14:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00).

Za výber konkrétnej izby, resp. izby s balkónom účtujeme poplatok 5 EUR/deň, maximálne do výšky 50 EUR/pobyt. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknuť klientovi aj iné ako dohodnuté a v objednávke potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy sa v prípade ich nevyužívania nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou.

Cena zahŕňa

Zahrnuté v cene pobytu

ubytovanie, plnú penziu (strava formou bufetu), lekárske vyšetrenie, 4 procedúry denne + 3 krát denne pitná kúra. V rámci vyšetrenia je možné absolvovať grátis základné laboratórne vyšetrenia moču a krvi, prípadne iné lekárom navrhnuté vyšetrenia. 

BONUSY zahrnuté v cene pobytu
denne 3 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hoteli Ozón – bazénový  a saunový svet, welcome drink v kaviarni, pravidelný animačný program, medicínske a historické prednášky, vstup na tanečné zábavy, parkovanie grátis, vstup do Muzeálneho apartmánu Sisi počas otváracích hodín.

Cena nezahŕňa
daň z ubytovania 1,50 EUR/osoba/noc.

Hotel Alexander

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií