Ubytovanie

Ponuka
ubytovania

Vybavenie izieb

Hotel má kapacitu 150 lôžok, z toho je 70 dvojlôžkových izieb (vrátane 5 bezbariérových) a 5 apartmánov. Je prepojený vnútornou chodbou s hotelom Ozón /vzdialenosť 170 m/, kde sa nachádza Wellness Spa a s kúpeľným domom - Balneoterapiou /430 m/, kde sa podávajú procedúry.

Je prepojený vnútornou chodbou s hotelom Ozón a s kúpeľným domom - Balneoterapiou. Hotel ponúka wellness s fínskou a parnou saunou, ochladzovací bazén, tepidárium, whirlpool, fitness a ponuku masáží. Reštaurácia ponúka jedlá modernej európskej gastronómie pripravované z kvalitných surovín. Hotel Alexander ponúka klimatizované kongresové priestory s kapacitou 300 miest a možnosťou variabilného riešenia na semináre, oslavy, školenia,...

Izba exclusive

Izba exclusive

Televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha, stolička. Súčasťou vybavenia je hotelový trezor, župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, hygienické vreckovky v krabičke, odličovací set, toaletné mydlo, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.

Apartmán exclusive

Apartmán exclusive

Obývacia a spálňová časť, kuchynský kút, sada na prípravu teplých nápojov, sada tanierov, šálok, príborov a pohárov (4 ks), minibar, rýchlovarná kanvica, televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha, stolička. Súčasťou vybavenia je hotelový trezor, župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, hygienické vreckovky v krabičke, odličovací set, toaletné mydlo, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.