Pobyt Senior

Pobyt Senior

Pobyt Senior
Liečebný pobyt

Pobyt Senior

Ceny platia pre jednu osobu a noc na pobyt s plnou penziou pre klientov od 60 rokov a držiteľov preukazu ŤZP. Minimálna dĺžka pobytu 6 nocí. 
AKCIA do 12.2.2023- ceny sú uvedené po zľave 25%!
AKCIA 12.2. - 6.4.2023- ceny sú uvedené po zľave 15%!

Doplňujúce informácie

V prípade polpenzie sa z cien odpočítava - 5 EUR na osobu a noc.
 
V prípade plnej penzie sa pobyt začína obedom (check in od 12:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00). 
V prípade polpenzie sa pobyt začína večerou (check in od 14:00,  v hoteli Alexander od 15:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00).
 
Za výber konkrétnej izby, resp. izby s balkónom účtujeme poplatok 5 EUR/deň, maximálne do výšky 50 EUR/pobyt. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknuť klientovi aj iné ako dohodnuté a v objednávke potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy sa v prípade ich nevyužívania nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou.


ZĽAVY 


Zľava sa poskytne len v prípade, ak si rezervujete pobyt priamo cez rezervačné oddelenie Bardejovských Kúpeľov. Ak ste držiteľom zľavovej karty hláste nám to VOPRED - hneď pri rezervácii pobytu. Dodatočne nie je možné zľavy uplatniť.

Zľavy nie je možné kumulovať s inými zľavami.


Zľava 10% na liečebný pobyt pri minimálnej dĺžke trvania 14 pobytových dní (13 nocí) pre klientov poisťovne VšZP, Dôvera a Union.

Zľava 15% na liečebný pobyt pri minimálnej dĺžke trvania 14 pobytových dní (13 nocí) pre darcov krvi držiteľov Jánskeho plakety - len pre klientov VšZP.


Zľava pre držiteľov vernostnej karty Šariš Bardejov REGION CARD

Zľava 5% z ubytovania (z pobytu) v hoteli Alexander. Táto zľava sa uplatní až od 2. pobytu klienta. Zľava sa nevzťahuje na akciové pobyty.

 

Zľava pre držiteľov karty Sphere

Zľava 10% z nezľavnených pobytov.

Zľava 3% z akciových pobytov.

Cena zahŕňa

Zahrnuté v cene pobytu

ubytovanie, plnú penziu (strava formou bufetu), lekárske vyšetrenie, 3 procedúry denne + 3 krát denne pitná kúra. 

BONUSY zahrnuté v cene pobytu
denne 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hoteli Ozón – bazénový svet, pravidelný animačný program, medicínske a historické prednášky, vstup na tanečné zábavy.

Cena nezahŕňa
daň z ubytovania 1,70 EUR/osoba/noc, parkovné pre osobné auto podľa aktuálne platného cenníka.

Hotel Alexander