Pobyt SENIOR Špeciál 2020

Pobyt SENIOR Špeciál 2020

Pobyt SENIOR Špeciál 2020
Liečebný pobyt

Pobyt SENIOR Špeciál 2020

Ceny platia pre jednu osobu a noc na pobyt s plnou penziou pre klientov od 60 rokov a držiteľov preukazu ŤZP. Minimálna dĺžka pobytu 6 nocí.

Doplňujúce informácie

V prípade plnej penzie sa pobyt začína obedom (check in od 12:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00).
V prípade polpenzie sa pobyt začína večerou (check in od 14:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00).

Doplatok za apartmán: 15 EUR/osoba/noc (mimo Alžbety), doplatok za apartmán Sisi v Alžbete: 30 EUR/osoba/noc. Zľava pre osobu na prístelke: - 20% z ceny. Za výber konkrétnej izby, resp. izby s balkónom účtujeme poplatok 5 EUR/deň, maximálne do výšky 50 EUR/pobyt. Na pobyt sa nevzťahujú žiadne zľavy ani darčekové kupóny. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknuť klientovi aj iné ako dohodnuté a v objednávke potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy sa v prípade ich nevyužívania nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou.

Cena zahŕňa

Zahrnuté v cene pobytu

ubytovanie, plnú penziu (raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované - výber z MENU, šalátový bufet), lekárske vyšetrenie, 2 procedúry denne + 3 krát denne pitná kúra.

BONUSY zahrnuté v cene pobytu
2 x za týždeň - 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hoteli Ozón - bazénový svet, pravidelný animačný program, medicínske a historické prednášky, vstup na tanečné zábavy.

Cena nezahŕňa
daň z ubytovania 1EUR/osoba/noc, parkovné pre osobné auto podľa aktuálne platného cenníka. V prípade polpenzie sa z cien odpočítava - 4 EUR na osobu a noc. Doplatok za vyšší štandard stravovania (celodenné bufetové stoly) je 6 EUR/osoba/deň. Klienti ubytovaní v kategóriách superior, exclusive a apartmánoch majú v cene pobytu automaticky stravu formou bufetov.


Hotel Alexander

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií