Silvester 2019 v hoteli Alexander****

Silvester 2019 v hoteli Alexander****

Silvester 2019 v hoteli Alexander****
Relaxačný pobyt

Silvester 2019 v hoteli Alexander****

Cena zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu formu bufetu, denne vstup do Wellness Spa,balíček procedúr,uvítací drink, darček, Silvestrovský Galavečer s Božankou

Doplňujúce informácie

Služby Beauty Studia so zľavou 20% na vybrané kozmetické kúry. Silvestrovské slávnostné líčenie pre dámy – BEAUTY STUDIO, Hotel Ozón. Voľno predajné procedúry, manikúra, pedikúra, kaderníctvo, kozmetika, bowling, konfety a party doplnky, a iné.
 
V prípade plnej penzie sa pobyt začína večerou /nástup od 14:00 hod./ a končí obedom. Izbu je potrebné uvoľniť do 14:00 hod. V prípade polpenzie sa pobyt začína večerou /nástup od 14:00 hod./ a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00 hod.

Cena zahŕňa

Zahrnuté v cene pobytu

Ubytovanie v **** hotelovej izbe Plná penzia – stravovanie formou bufetov Denne 2 hodinový vstup do Wellness Spa (bazény a sauny) v hoteli Ozón v čase od 9.00 – 22.hod. Denne neobmedzený vstup do hotelového wellness v hoteli Alexander počas otváracích hodín Slávnostný Silvestrovský večer so začiatkom o 19.00 hod:  moderátor, živá hudba, kultúrny program, hosť programu: Božanka, slávnostná večera, minerálka, fľaša vína na 2 osoby, fľaša sektu na 2 osoby, teplý a studený bufet, ohňostroj Balíček procedúr podľa počtu nocí: 3 noci: 1x klasická masáž, 1x min. kúpeľ, 1x soľná jaskyňa, 1x rašelinový zábal, 1 x hydromasáž 4 noci: 1x klasická masáž, 1x min. kúpeľ, 1x soľná jaskyňa, 1x rašelinový zábal, 1x prísadový kúpeľ, 1x hydromasáž 5 nocí: 1x klasická masáž, 2x min. kúpeľ, 2x soľná jaskyňa, 1x rašelinový zábal, 1x prísadový kúpeľ, 1x hydromasáž 6 nocí: 2x klasická masáž, 2x min. kúpeľ, 2x soľná jaskyňa, 2x rašelinový zábal, 1x prísadový kúpeľ, 1x hydromasáž Welcome drink, Darček pre každého hosťa Bezplatné parkovanie Sprievodný program počas pobytu Večer slovenských špecialít Služby pre deti do 15 rokov: denne 2-hodinový vstup do Wellness Spa (bazény) + vstup do soľnej jaskyne - v sprievode rodiča, detský kútik, sladké prekvapenie.
 
V prípade polpenzie sa z cien odrátava 5 € na osobu a deň, deti do 15 rokov 3,50 €. Pri pobyte bez procedúr sa z cien odrátava 10 €/osoba/deň. Deti do 2,99 rokov bez nároku na lôžko grátis. Deti od 3 - 5,99 rokov zľava50%, deti od 6 - 15 rokov zľava 20% z uvedených cien.

Hotel Alexander

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií